• Plastikiniai langai

LANGAI

Suteikiantys komfortą ir kokybę!

1
2
3
plastikiniai langai
1

ŠIUOLAIKIŠKŲ SPALVŲ DIZAINAS

2

ENERGIJĄ TAUPANTYS A, A+, A++ KLASĖS

3

SERTIFIKUOTI, AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS

WEXPERT plastikiniai langai

  • Turi gerą garso izoliaciją

    Nusibodo triukšmas lauke, kuris „braunasi“ į Jūsų namus dieną ir naktį? Wexpert plastikiniai langai atitinka šiuolaikinius kokybiškų langų standartus, todėl tai patikimas būdas susigrąžinti ramybę į savo namus. Ypač triukšmingose vietovėse esantiems būstams galime pasiūlyti 3 stiklų langus, kurie pasižymi itin gera garso izoliacija.

  • Taupo šilumos energiją namuose

    Kaip gyventi ekonomiškai, naudojant kuo mažesnius šilumos energijos išteklius, tampa daugelio šiuolaikiškų žmonių klausimu. Mūsų sandarūs plastikiniai langai sulaiko šilumą namuose iki 70 procentų efektyviau.

  • Svarbi estetikos dalis interjere ir eksterjere

    Langai turi pasižymėti ne tik praktiškomis savybėmis, bet ir derėti patalpos interjere bei eksterjere. Įprastos baltos spalvos langų nenorintiems klientams, siūlome specialią spalvų paletę. Mūsų plastikiniai langai gali skirtis savo spalva patalpos viduje ir išorėje.

WEXPERT siūlomi langai

Estetiški ir praktiški langai ne tik puošia būstą, bet ir saugo nuo išorės garso, taupo šilumą ir kuria jaukumą. Mūsų produkcija atitinka aukščiausius kokybės standartus. Langai puikiai izoliuoja garsą, taupo šilumos resursus, puošia interjerą. Iš įvairios pasiūlos, atrasite langus idealiai tinkančius kokybės ir kainos atžvilgiu. Wexpert siūlomi plastikiniai langai – tai estetiškas ir praktiškas sprendimas jūsų butui, namui ar biurui.

Domina langų kainos? WEXPERT specialistai pasiruošę Jums padėti!

Susisiekite su mumis ir sužinokite kiek kainuoja plastikiniai langai

TARPTAUTINĖ
PREKYBA
PROFESIONALŲ KOMANDA
BEŠVINIAI EKOLOGIŠKI GAMINIAI
5 metų garantinė priežiūra
Sertifikuota produkcija
2019 © WEXPERT, Visos teisės saugomos.